Yıllardır yaptığımız çalışmaların tecrübesi ve bu süreç içinde kazanılmış muhabbetlerin yardımlarıyla, Teknokent kuruluşu olan ve çalışmalarını proje bazlı hazırlayan bir uzaktan eğitim merkezi kurduk.

Tamer SARI Uzaktan Eğitim Merkezi’nin iki temel amacı bulunuyor:

  1. Ülkemizin farklı şehirlerinde eğitim alan veya çalışan çocuklarımızın çağdaş eğitim imkânlarından yararlanmasını sağlamak,
  2. Yabancı dil eğitimi ihtiyacı olmasına rağmen görevlerinden dolayı ( doktor, öğretmen, polis, ordu mensubu vb.) yaşadıkları şehir/ilçe/kasabada yabancı dil eğitimi alma fırsatı bulamayan veya çalışma saatleri buna uygun olmayan arkadaşlarımıza bu hususta yardımcı olmak. www.tamersari.com.tr  adresinde hizmete giren Uzaktan Eğitim Merkezimiz
    sadece online ders vermekle kalmıyor, ayrıca ders alan herkese dersleri hangi sıralama ile takip etmesi gerektiği konusunda yardım etmekten tutun, bireysel dil öğrenme farklılıklarını belirleyerek kişiye özel programlar oluşturmaya kadar geniş bir yelpaze içinde danışmanlık yaparak etkili bir çalışma ve öğrenme sağlıyor.

Pamukkale Üniversitesi Teknokent bünyesinde Eğitim, Bilişim ve Danışmanlık alanlarında çalışmalarına devam eden Tamer SARI Uzaktan Eğitim Merkezi yapmış olduğu işbirliği ve çözüm ortaklığı anlaşmaları ile hizmet kalitesini artırmış ve bu sayede katılımcılarına amaca uygun çözümler üretme konusunda tescillenmiş başarılar elde etmiştir.

Kurucu: Öğr. Gör. Dr. Tamer SARI